LKS Pogórze Pleśna - strona oficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Wolania Wola Rzedzińska - Ciężkowianka Ciężkowice 4:1
  • Olimpia Wojnicz - Polan Żabno 2:4
  • Metal Gawro Tarnów - KS Śmigno 1:0
  • LUKS Skrzyszów - Tuchovia Tuchów 2:0
  • Zorza Zaczarnie - Wisła Szczucin 0:0
  • GKS Gromnik - LUKS Wola Radłowska 2:1
  • Dunajec Zbylitowska Góra - LKS Pogórze Pleśna 2:3
  • Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - LKS Ładna 4:0
  •        
Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 170, wczoraj: 70
ogółem: 601 822

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Losowa galeria

Towarzysko z Tarnowcem
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pogorzeplesna 7

Aktualności

Runda jesienna dobiegła końca !

  • autor: pogorzeplesna, 2018-11-12 12:14

Dunajec Zbylitowska Góra 2-3 Pogórze Pleśna

 

Bramki: Rzońca Marcin,Gierałt Łukasz,Gut Konrad

 

Skład:
Boczek Karol,Golonka Piotr,Drwal Dawid,Nowak Mateusz,Żyra Tomasz,Tryba Mateusz (Gut Konrad),Rzońca Marcin,Gądek Jacek,Myjkowski Marcin,Kurdziel Patryk (Cich Adam),Gierałt Łukasz

Ławka rezerwowych:
Gut Konrad,Gut Artur,Cich Adam,Zieliński Maciej

 

        


Przegrywamy ze Śmignem...

  • autor: pogorzeplesna, 2018-09-18 19:46

KS Śmigno 5-2 Pogórze Pleśna

 

Bramki: Myjkowski Marcin,Gut Konrad

Skład:

Boczek Karol,Bober Michał,Nowak Mateusz,Drwal Dawid,Ryba Szymon,Gut Artur (Gierałt Łukasz),Gut Konrad (Skowron Adrian),Gądek Jacek,Piszczek Radosław,Zieliński Maciej (Gąsior Jakub (Rzońca Marcin)),Myjkowski Marcin (Cetera Kamil)

Ławka rezerwowych: 
Cetera Kamil,Skowron Adrian,Gierałt Łukasz,Maślanka Mateusz,Gąsior Jakub,Rzońca Marcin

            


Tak przegrywać nie można !

  • autor: pogorzeplesna, 2018-08-19 16:08

LKS Ładna 3-0 Pogórze Pleśna

 

Skład:
Boczek Karol,Bober Michał,Rzońca Marcin (Piszczek Radosław),Ryba Szymon (Cich Adam),Szwedo Patryk (Żyra Tomasz),Myjkowski Marcin,Gądek Jacek,Kurdziel Patryk (Ciurej Jarosław),Gut Konrad,Gut Artur,Gierałt Łukasz (Cetera Kamil)

Ławka rezerwowych: 
Piszczek Wojciech,Piszczek Radosław,Ciurej Jarosław,Żyra Tomasz,Cich Adam,Cetera Kamil

 

        


Porażka na inaugurację "Okręgówki".

  • autor: pogorzeplesna, 2018-08-13 09:17

Pogórze Pleśna 0-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

Skład Pogórze:

Boczek Karol-Bober Michał,Drwal Dawid ( Gut Konrad 27'),Golonka Piotr ( Zieliński Maciej 31'),Szwedo Patryk (Cetera Kamil 90+4),Myjkowski Marcin,Gądek Jacek,Piszczek Radosław,Gut Artur,Kurdziel Patryk (Maślanka Mateusz 78),Gierałt Łukasz

Ławka rezerwowych:
Zieliński Maciej,Tryba Mateusz,Maślanka Mateusz,Gąsior Jakub,Cetera Kamil,Piszczek Wojciech,Gut Konrad

Skład Dąbrovia:

Zając Paweł-Sas Mateusz,Cielczyk Tomasz,Wnęk Przemysław,Lejkowski Andrzej,Majka Adam,Motyka Hubert,Barwacz Marcin,Stachura Norbert,Sas Sebastian,Kozicki Marcin

Ławka rezerwowych:
Pszczoła Jakub,Ptak Mateusz,Klimaj Konrad,Wiśniowski Dominik,Ptak Paweł,Lizak Dawid,Proczka Mateusz

Widzów: 80

 

        


Pogórze Wicemistrzem A klasy w sezonie 17/18 !

  • autor: pogorzeplesna, 2018-06-18 16:32

Pogórze Pleśna 6-0 KS Ryglice

 

Bramki: Gądek Jacek,Bober Michał,Myjkowski Marcin,Golonka Piotr,Michał Jachim,Kurdziel Patryk

Skład: Boczek Karol,Drwal Dawid,Nowak Mateusz,Żyra Tomasz (Chruściel Jakub),Bober Michał,Gut Artur (Kurdziel Patryk),Gut Konrad (Szwedo Patryk),Golonka Piotr (Piszczek Radosław),Myjkowski Marcin,Gądek Jacek (Tryba Mateusz),Jachim Michał

Ławka rezerwowych: Szwedo Patryk,Bijak Stanisław,Tryba Mateusz,Piszczek Radosław,Chruściel Jakub,Gąsior Jakub,Kurdziel Patryk

     


Nie dali szans Zgłobicom !

  • autor: pogorzeplesna, 2018-06-11 16:51

Pogórze Pleśna 2-0 LKS Zgłobice

 

Bramki: Kurdziel Patryk,Myjkowski Marcin

Skład:Bijak Stanisław,Drwal Dawid,Nowak Mateusz,Żyra Tomasz,Bober Michał,Golonka Piotr,Rzońca Marcin,Gądek Jacek,Gut Artur,Gut Konrad Gierałt Łukasz

Ławka rezerwowych: Boczek Karol,Myjkowski Marcin,Zieliński Maciej,Szwedo Patryk,Kurdziel Patryk,Gąsior Jakub,Chruściel Jakub


Remis jak porażka....

  • autor: pogorzeplesna, 2018-06-04 16:32

KS Niwka 2-2 Pogórze Pleśna

 

Bramki: Gądek Jacek,Gut Konrad

Skład: Bijak Stanisław-Drwal Dawid,Nowak Mateusz,Żyra Tomasz,Bober Michał,Gądek Jacek,Rzońca Marcin,Golonka Piotr,Szwedo Patryk,Gut Artur,Gierałt Łukasz

Ławka rezerwowych: Boczek Karol,Tryba Mateusz,Gąsior Jakub,Ryba Szymon,Gut Konrad,Chruściel Jakub,Zieliński Maciej

 


Archiwum aktualności


Mecz 2017-09-02, 17:00


herb KS Radlna 1:6 herb Pogórze Pleśna
KS Radlna   Pogórze Pleśna

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Dunajec Zbylitowska GóraLKS Pogórze Pleśna
Dunajec Zbylitowska Góra 2:3 LKS Pogórze Pleśna
2018-11-11, 13:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Wolania Wola Rzedzińska 4:1 Ciężkowianka Ciężkowice
Olimpia Wojnicz 2:4 Polan Żabno
Metal Gawro Tarnów 1:0 KS Śmigno
LUKS Skrzyszów 2:0 Tuchovia Tuchów
Zorza Zaczarnie 0:0 Wisła Szczucin
GKS Gromnik 2:1 LUKS Wola Radłowska
Dunajec Zbylitowska Góra 2:3 LKS Pogórze Pleśna
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4:0 LKS Ładna

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16