LKS Pogórze Pleśna - strona oficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tuchovia II Tuchów - Olszynka Ołpiny 7:1
  • KS Orzeł Lisia Góra - LKS Ładna 1:7
  • Pogoria Pogórska Wola - KS Niwka 4:0
  • Pogórze Pleśna - KS Ryglice 6:0
  • Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Koszyce Wielkie 1:0
  • KS Łękawica - LKS Zgłobice 2:2
  • Biała Lubaszowa - Dunajec Mikołajowice 1:2
  • Gosłavia Gosławice - KS Radlna 4:2
  •        
Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 45, wczoraj: 265
ogółem: 579 186

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

Losowa galeria

Zdobywcy Gromnika :)
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Pogórze Wicemistrzem A klasy w sezonie 17/18 !

  • autor: pogorzeplesna, 2018-06-18 16:32

Pogórze Pleśna 6-0 KS Ryglice

 

Bramki: Gądek Jacek,Bober Michał,Myjkowski Marcin,Golonka Piotr,Michał Jachim,Kurdziel Patryk

Skład: Boczek Karol,Drwal Dawid,Nowak Mateusz,Żyra Tomasz (Chruściel Jakub),Bober Michał,Gut Artur (Kurdziel Patryk),Gut Konrad (Szwedo Patryk),Golonka Piotr (Piszczek Radosław),Myjkowski Marcin,Gądek Jacek (Tryba Mateusz),Jachim Michał

Ławka rezerwowych: Szwedo Patryk,Bijak Stanisław,Tryba Mateusz,Piszczek Radosław,Chruściel Jakub,Gąsior Jakub,Kurdziel Patryk

     


Nie dali szans Zgłobicom !

  • autor: pogorzeplesna, 2018-06-11 16:51

Pogórze Pleśna 2-0 LKS Zgłobice

 

Bramki: Kurdziel Patryk,Myjkowski Marcin

Skład:Bijak Stanisław,Drwal Dawid,Nowak Mateusz,Żyra Tomasz,Bober Michał,Golonka Piotr,Rzońca Marcin,Gądek Jacek,Gut Artur,Gut Konrad Gierałt Łukasz

Ławka rezerwowych: Boczek Karol,Myjkowski Marcin,Zieliński Maciej,Szwedo Patryk,Kurdziel Patryk,Gąsior Jakub,Chruściel Jakub


Remis jak porażka....

  • autor: pogorzeplesna, 2018-06-04 16:32

KS Niwka 2-2 Pogórze Pleśna

 

Bramki: Gądek Jacek,Gut Konrad

Skład: Bijak Stanisław-Drwal Dawid,Nowak Mateusz,Żyra Tomasz,Bober Michał,Gądek Jacek,Rzońca Marcin,Golonka Piotr,Szwedo Patryk,Gut Artur,Gierałt Łukasz

Ławka rezerwowych: Boczek Karol,Tryba Mateusz,Gąsior Jakub,Ryba Szymon,Gut Konrad,Chruściel Jakub,Zieliński Maciej

 


Lider wraca do Pleśnej !!!

  • autor: pogorzeplesna, 2018-05-30 21:13

Pogórze Pleśna 4-1 LKS Ładna

 

Bramki: Myjkowski Marcin x2,Gierałt Łukasz,Szwedo Patryk

Skład: Bijak Stanisław-Drwal Dawid,Nowak Mateusz,Żyra Tomasz (Kurdziel Patryk),Bober Michał,Rzońca Marcin,Myjkowski Marcin (Ciurej Jarosław),Szwedo Patryk,Gut Artur (Tryba Mateusz),Golonka Piotr (Gut Konrad),Gierałt Łukasz (Chruściel Jakub)

Ławka rezerwowych: Ciurej Jarosław,Gut Konrad,Chruściel Jakub,Tryba Mateusz,Kurdziel Patryk,Ryba Szymon,Boczek Karol

       


Awans jest Nasz !!!

  • autor: pogorzeplesna, 2018-05-27 18:04

Olszynka Ołpiny 0-3 Pogórze Pleśna

 

Bramki: Ryba Szymon,Myjkowski Marcin,Gądej Jacek

Skład:Bijak Stanisław-Nowak Mateusz (Chruściel Jakub),Drwal Dawid,Ryba Szymon (Gut Konrad),Szwedo Patryk,Rzońca Marcin,Myjkowski Marcin (Zieliński Maciej),Gądek Jacek,Gut Artur,Kurdziel Patryk,Gierałt Łukasz

Ławka rezerwowych: Gut Konrad,Zieliński Maciej,Chruściel Jakub

Tak prezentuje się czołówka tabeli A klasy gr. IV.

1. LKS Ładna- 67 punktów 
2. Pogórze Pleśna-65 punktów 
3. Dunajec Mikołajowice- 52 punkty (rozegrany 1 mecz więcej )

A to już A klasa,gr.III (Żabno) :

1. LUKS Wola Radłowska- 65 punktów (awans) 
2. LZS Luszowice- 48 punktów

Do rozegrania pozostało jeszcze 4 spotkania,a więc jest 12 punktów do zdobycia.Matematycznie- MAMY AWANS !!! Gratulacje dla całej drużyny !!! Dla kibiców,którzy zawsze byli z Nami !!! Brawo !!!

          


Gonili,gonili i przegonili !

  • autor: pogorzeplesna, 2018-05-20 10:14

Pogórze Pleśna 4-3 Orzeł Lisia Góra

 

Bramki: Zieliński Maciej,Kurdziel Patryk,Myjkowski Marcin x2

Skład: Bijak Stanisław,Bober Michał,Rzońca Marcin (Tryba Mateusz),Nowak Mateusz,Ryba Szymon,Żyra Tomasz (Gut Artur),Gądek Jacek (Golonka Piotr),Zieliński Maciej (Szwedo Patryk),Myjkowski Marcin,Gierałt Łukasz (Gąsior Jakub),Kurdziel Patryk

Ławka rezerwowych: Boczek Karol,Gąsior Jakub,Tryba Mateusz,Gut Artur,Golonka Piotr,Szwedo Patryk

           


Bezcenne 3 punkty !

  • autor: pogorzeplesna, 2018-05-17 19:33

KS Koszyce Wielkie 0-1 Pogórze Pleśna

 

Bramka: Golonka Piotr

Skład: Bijak Stanisław,Drwal Drwid,Nowak Mateusz.Ryba Szymon,Żyra Tomasz,Kurdziel Patryk,Rzońca Marcin,Bober Michał,Golonka Piotr (Gut Artur),Myjkowski Marcin,Gierałt Łukasz

Ławka rezerwowych: Gut Artur,Boczek Karol,Maślanka Mateusz,Tryba Mateusz,Gąsior Jakub,Zieliński Maciej

        


Archiwum aktualności


Mecz 2017-09-02, 17:00


herb KS Radlna 1:6 herb Pogórze Pleśna
KS Radlna   Pogórze Pleśna

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Pogórze PleśnaKS Ryglice
Pogórze Pleśna 6:0 KS Ryglice
2018-06-10, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Tuchovia II Tuchów 7:1 Olszynka Ołpiny
KS Orzeł Lisia Góra 1:7 LKS Ładna
Pogoria Pogórska Wola 4:0 KS Niwka
Pogórze Pleśna 6:0 KS Ryglice
Bobrovia Bobrowniki Małe 1:0 KS Koszyce Wielkie
KS Łękawica 2:2 LKS Zgłobice
Biała Lubaszowa 1:2 Dunajec Mikołajowice
Gosłavia Gosławice 4:2 KS Radlna

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31